HBM Nobas

Firmamız Greyder üreticisi olan HBM Nobas firmasının Türkiye bayisidir.

HBM Nobas Hakkında

Yol yapımı ve toprak işleri için birinci sınıf teknolojiye sahip greyder

Her türlü çalışma şartlarına uygun, yetenekli, güçlü ve kaliteli ürün
yelpazesini HBM geryderlei ile sunuyoruz.
HBM Greyder demek fonksiyonellik demektir. Tüm tekerleklerden çekiş imkanını yengeç yürüşü ile birleştirerek dar ve zorlu alanlarda yüksek manevra kabiliyeti ile kullanım imkanı sağlamaktadır. Opsiyonel sunulan ripper ve 4 yöne hareket edebilen ön küreme bıçağı ile hayatın her alanında HBM Greyderlerini görebilirsiniz

HBM Greyderleri ile profesyonel yol yapımı;

Her türlü çalışma şartlarına uygun, yetenekli, güçlü ve kaliteli ürün yelpazesini HBM geryderlei ile sunuyoruz. HBM Greyder demek fonksiyonellik demektir. Tüm tekerleklerden çekiş imkanını yengeç yürüşü ile birleştirerek dar ve zorlu alanlarda yüksek manevra kabiliyeti ile kullanım imkanı sağlamaktadır. Opsiyonel sunulan ripper ve 4 yöne hareket edebilen ön küreme bıçağı ile hayatın her alanında HBM Greyderlerini görebilirsiniz.

Tüm çalışma koşulları için doğru Greyder;

İhtiyacınıza en uygun seçenekler ile geniş ürün yelpazesi kullanımınıza sunulmaktadır. Arazi şartlarına göre seçebileceğiniz tandem veya tüm tekerleklerden çekişli (6×6) modeller ürün gamı içerisinde yer almaktadır. BG 70 ve BG 110 modelleri sehir içi kullanımları, spor kompleksi yapımları ve dar alan inşası için uygun seçeneklerdir. BG 130 ve BG 160 modelleri ağırlıklı olarak yol yapımında kullanılan greyderlerdir. BG 190 ve BG 240 modelleri otoyol, hava alanı inşaatı, maden işletmeleri için yer altı ve yer üstü uygulamalarında etkin kullanım imkanı sunmaktadır. Ürün gamımıza yeni eklenen ve sadece 1.80 metre yüksekliğe sahip Yer Altı Greyderi BG 110-M ufak boyutları ile tüm maden ocaklarında kullanıma sunulmuştur. Özetle HBM greyderleri tümzorlu koşullara uygun seçenekler ile hizmetinizdedir.