Hakkımızda

Profimak 2012 yılında Ankara’da, Elektrikli araç üstü ekipman ve araç üretmek üzere kurulmuştur.

Elektrikli sistem kiti üreterek, çöp araçlarında ses ve gürültü kirliliğini önlemiş ve bu araçları gecelerin kabusu olmaktan çıkarmıştır. Aynı zamanda %20-%30 arasında yakıt tasarrufu ile, bakım onarım giderlerinde ve karbon kirliliği konularında ciddi azalmalar sağlamıştır.

Üst yapılı araç üstü ekipmanlı süpürme araçlarında, üst ekipman motorunu tamamen alarak, üst yapıyı elektrik enerjisi ile çalışır hale getirmiştir. Firmamız %100 tasarruf sağlayan bu elektrikli sistem ile Türkiye’de bir ilki başarmıştır. Sistem şehirlerdeki yaşam kalitesini artırmak, karbon ve gürültü kirliliğini önlemek ile birlikte mekanik aksamlarda oluşan arızalarıda tamamen ortadan kaldırmıştır.

Firmamız yurt dışı HBM NOBAS Greyderleri ile çoğu yurtdışı firmanın Türkiye mümessili olmakta birlikte, ikinci el iş makinaları konusundada Rosenstein Baumaschinen firmasının da Türkiye distribütörüdür.

Firma kurucumuzun 25 yıllık iş deneyimi ile servis konusunda Türkiye ve Dünya’da ciddi marka haline gelmiş Elektrikli ve Motorlu araç ve ekipmanlara servis hizmeti vermektedir.

Amacımız Türkiye’ de distribütörlüğünü ve yetkili servisliğini yapmakta olduğumuz markalarla sizlere en iyi hizmeti, dinamik bir ekip çalışması ile kaliteli ve zamanında %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak tedarik edip, karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri oluşturmaktır.